Whatsapp Bilgi Hattı
Franchise

Franchise

Güzellik ve estetik sektöründe faaliyet göstermeye karar verdiyseniz ve başarılı olmak için ilk adımı atmak istiyorsanız Recency Güzellik Merkezleri ailesinin bir üyesi olmaya ne dersiniz? Yılların deneyimi ile başarılı bir sonucu olan Recency Güzellik ile sizi de aramızda görmek istiyoruz.

Neden Güzellik Sektörü?

İnsan var olmaya başladığı andan itibaren güzel görünmek için türlü çaba harcamıştır. Bunun için de ilk günden bugüne kadar güzelleşmeyi sağlayan çeşitli ilaç, kür veya teknoloji geliştirilmiştir.

Teknolojinin gelişmesi sebebiyle hızla büyüyen güzellik sektörü, günümüz Türkiye’sinde geçmişe oranla daha ön plandadır. Kadınlar ve hatta erkekler güzellik kavramının öneminin farkına varmışlar ve “güzellik marketi”nin oluşumuna katkıda bulunmuşlardır.

Biz, Recency ailesi olarak yapacağınız yatırımda tüm desteğimizle riskinizi sıfıra indiriyor ve başarılı olmanızı garantiliyoruz.

Neden Recency Franchise Sistemi?

Güzellik ve estetik sektörünün en köklü firmalarından biri olan Recency'yi seçerek neden başarılı olacağınızı şu şekilde sıralayabiliriz:

Büyük, köklü ve medyatik bir markanın isim avantajını kullanabilme

Planlama ve strateji geliştirme desteği

Anahtar teslim salon dizaynı ve dekorasyon uygulaması

Personel alımı, personel açığını kapatma ve sürekli personel eğitimi

Tüm salon uygulamalarında hizmet desteği,

Planlı aralıklarla denetim ve raporlama sistemi,

Yeni ürün ve hizmet gelişimi,

Trend takibi,

Geliştirilmiş ve kanıtlanmış konsept

Etkin pazarlama

Düşük yatırım maliyeti

Sermayenin hızlı geri dönüşümü

Yüksek gelir

Düşük risk

PROFESYONEL UZMAN EKİP

Güzellik eğitimi alanındaki deneyimimiz sebebiyle bünyemizde donanımlı estetisyenleri barındırıyoruz ve sizlerin de profesyonel kadro oluşturmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

İşletmeci ve yöneticilerin faydalanacağı hizmetler aşağıdaki gibidir:

İşyeri açılmadan bir ay önce, işletmeci ve yönetim kadrosuna hem sektörel hem de Recency sistemiyle ilgili eğitim verilir. Bu segmentte personel alımı, personel ilişkileri, işletme, marketing, reklam, ürün geliştirme ve fiyatlandırma, envanter yönetimi konuları verilen eğitime dahildir.

İşyeri açılımından önce; personel eğitimi, salon yönetimi, satış, müşteri ilişkileri ve marketing gibi konularda eğitimler verilir. Böylece Recency markası güvencesiyle gireceğiniz bu sektörde profesyonelleşmek için ilk adımlarınızı atmış olursunuz.

DOĞRU TEÇHİZAT

Son Teknoloji Estetik Cihazlar

Recency olarak kurulduğumuz andan itibaren dünya güzellik sektöründe saygın ve güvenilir teçhizat üreticileri ile Türkiye distribütörü olarak iş ortaklığı yapıyoruz. Tüm dünyadaki sektörel gelişmeleri ve yeni trendleri takip etmenin öneminin farkındayız. En etkin teçhizat yatırımı ile en doğru işi yapabilme prensibini benimsediğimiz için teçhizatlar geliştikçe biz de yenileniyoruz.

Bütün bunları göz önünde bulundurarak bütün birikimimizle franchise’larımızın yanında olmak istiyoruz. Geliştirilen konsept doğrultusunda cihaz seçimi, cihazların yerleştirilmesi, teknik servis desteğini tamamen biz üstleniyoruz. Şubelerimize, ürünlerin toplu alımından doğan çeşitli indirim ve promosyon olanakları yansıtılarak, doğru fiyatlandırma ve kâr marjının artımı konularında fayda sağlıyoruz.

İDARE KONTROLÜ VE DENETİM

Her biri kendi alanında uzman idareci geniş kadromuz “başarılı bir işletme” için gerekli olan kontrollü idare ortamını sağlıyor ve franchise’larımıza danışmanlık yaparken elimizi kuvvetlendiren faktörlerden biri oluyor.

Belirli aralıklarla yapılan denetlemeler ve bayi toplantılarıyla hem franchise şubelerimizle bir aile ortamı oluşturuyor, hem de kontrollü bir şekilde gelişmelerine katkıda bulunuyoruz.

Recency olarak bünyemizde barındırdığımız idareci kadro ile yılların iş tecrübesiyle sizlere büyük bir know-how desteği de sağlıyoruz.

Etkin Pazarlama Desteği

Recency ailesi olarak kendi bünyemizde oluşturduğumuz profesyonel pazarlama kadrosu ile ürün ve hizmetlerin pazarlanması konusunda da sizlere destek vereceğiz.

Kullandığımız Etkin Pazarlama Yöntemleri;

Yazılı ve görsel basın-yayın organları

Web sayfası ve online pazarlama

Fuarlar ve açılış organizasyonları

Özel müşteri ve şirket ziyaretleri

Sektörel yayınlar

Anlaşmalı ajanslar

Müşteri bağlılık programı

Recency reklam havuzu

YUKARI ÇIK