Whatsapp Bilgi Hattı
Teknik Servis

Teknik Servis

Cihazlarınızın arızası sizi korkutmasın artık güvencemiz altındasınız.Merkeziniz de ya da salonunuzda kullandığınız tüm cihazlarınız için teknik servis hizmeti vermeye hazırız. Teknik servisimizde tüm marka ve modellerin tamir ve bakımı için her türlü yedek parça ve donanım bulunmaktadır. Sizin ihtiyacınız olan ipl lambaların değişikliği, başlık değişimleri, soğutma sorunları gibi taleplerde kesin çözümler üretiyoruz.

Firmamız; Türkiye'de bulunan, markası ne olursa olsun tüm Lazer, IPL epilasyon cihazlarının ve kozmetik uygulama cihazlarının alternatif servis sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Tüm IPL cihazlarının başlık veya lamba değişimleri ve tamirleri garantili olarak yapmaktadır. Yazılım, yedek parça, bakım onarım hizmetleri teknik ekibimiz tarafından profesyonel olarak verilmektedir.

Ayrıca; IPL Lamba, IPL Tamir, IPL Başlık Onarımı, IPL Safir, IPL Filtre, IPL Kaviti, IPL Reflektör, Soğutma Problemleri, Su Pompası Arızaları, Uzakdoğu Cihazlarının Şifre Çözümleri, Aylık/Yıllık Periyodik bakımları Tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Estetik merkezlerinizde, güzellik salonlarınızda, kliniklerinizde her türlü estetik medikal cihazlarınızın tamiri yapılır. Cilt bakım üniteleri, epilasyon cihazları, kavitasyon cihazları, pasif jimnastik, G5, ozon terapi gibi diğer sağlıklı zayıflama cihazlarınız garanti kapsamı altında onarılır.

En kısa zaman içerisinde müşterilerimize hizmet verebilecek duruma getirilir. Güzellik Acil Servisimiz 7/24 teknik destek departmanı her an yanınızda. Başlık ve lamba değişimi, arıza ve yedek parça gibi ihtiyaçlarınız Güzellik Acil Servisimiz tarafından eksiksiz ve hızlı bir şekilde giderilir. tamir ve bakımları yapılır.

Recency Güzellik Acil Servisi teknik destek departmanı randevu sistemi ile çalışmaktadır.

YUKARI ÇIK